Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Start arrow Zajęcia grupowe
Zajęcia grupowe Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Witamy serdecznie,

Jesteśmy firmą organizującą Wszelkiego rodzaju imprezy: urodziny, imieniny, spotkania integracyjne, przyjęcia okolicznościowe a nawet śluby i wesela. Zajmujemy się w sposób szczególny organizacją imprez grupowych dla dzieci w wieku 3-10 lat. Jesteśmy gotowi pomóc Państwu w realizacji przedsięwzięć, nawet najtrudniejszych, dając unikatowe rozwiązania. W naszej firmie pracują specjaliści z pedagogiki, specjaliści kulturalno-oświatowi oraz opiekunki dziecięce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


PROGRAM „PLASTOBISIE”

Mamy przyjemność zaoferować Państwu fantastyczny program dziecięcy, organizowany w ramach pikników i zajęć grupowych. Program PLASTOBISIE jest ofertą wypełnioną atrakcjami, konkursami, zabawami plastycznymi i malarskimi. W ramach programu oferujemy Państwu: atrakcyjne konkursy, zabawy oraz wielkie malowanie z nagrodami dostosowane do wieku dzieci; prowadzenie zajęć animacyjnych przez PLASTOBISIA i jego pomocników; katering oraz transport /w razie potrzeby/; malowanie na papierze wielkoformatowym, w tym także malowanie rękoma; dyplomy uczestnictwa.


PROGRAM „PAN TEMACIK”

Spotkanie z Panem TEMACIKIEM jest ogromną frajdą. Opracowujemy zajęcia grupowe od podstaw i pomagamy je wdrażać. Błyskawicznie dostosowujemy je do zmieniającej się rzeczywistości, np. nastrojów dzieci. Każda grupa dzieci ma oddzielny scenariusz zajęć opracowany na podstawie wnikliwiej analizy potrzeb. Pan TEMACIK zorganizuje spotkanie z tematem jaki Państwo podacie, np. ekologicznym, bajkowym, edukacyjnym; na Państwa życzenie zaprosi gości, np. poetę, muzyka, ekologa, nauczyciela, postać bajkową lub filmową; przygotuje konkursy, gry i zabawy z nagrodami dotyczące tematu; rozkręci imprezę taneczną przy dźwiękach muzyki hinduskiej, meksykańskiej czy z innego kraju naszego globu; zorganizuje transport oraz katering; użyje najnowszych technik multimedialnych; dyplomy uczestnictwa.


PROGRAM „PIPI”

Och, to jest dziewczyna, postrzelona, romantyczna, pełna pomysłów i ogromnych wizji. Program PIPI to spotkanie z unikalną postacią filmową, która zorganizuje mnóstwo zabaw i konkursów detektywistycznych celem poszukiwania skarbu PIPI. Gdzieś koło lasu jest stodoła, a w niej ... .W ramach programu oferujemy Państwu: gry i zabawy z tajną nagrodą; zajęcia animacyjne rozwijające myślenie logiczne; piknik z kateringiem; transport; świetną zabawę przy muzyce dziecięcej; inne atrakcje; dyplomy uczestnictwa.


PROGRAM „SPORT TO ZDROWIE”

To hasło znane jest od wieków, jednak ma szczególne znaczenie jeśli chodzi o dzieci. Ruch, podskoki, zabawy ruchowe, aktywność ciała to najlepszy sposób na zdrowie i siłę naszych podopiecznych. W ramach programu: gry i zabawy ruchowe z nagrodami; piknik warzywny; zabawy ruchowe przy muzyce; zajęcia animacyjne; atrakcyjne konkursy, zabawy oraz wielkie malowanie z nagrodami; katering oraz transport /w razie potrzeby/; dyplomy uczestnictwa; inne atrakcje.


Ponadto w ramach zajęć grupowych zorganizujemy: dyskoteki, bale przebierańców; zabawy z balonami; malowanie kolorowych twarzy; festyny i pikniki rodzinne; zabawa bańkami mydlanymi; kąciki tematyczne.

Technika: zorganizujemy transport wraz z ubezpieczeniem; nagłośnienie; oświetlenie; projekcie multimedialne /duży format filmu/

 

Designed by:
VPS hosting Joomla Templates
Web hosting services