Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Start arrow Urodziny - wielki dzień
Urodziny - wielki dzień Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Nasi animatorzy pomagają spełniać marzenia maluchów będąc głęboko przekonani, że urodziny są jedyne, wyjątkowe i każdy chciałby je wspominać. Przyjęcia urodzinowe są jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu dziecka. Spraw swojemu dziecku niezapomniany prezent, zaskocz wszystkich gości fantastyczną zabawą. Jesteśmy profesjonalistami w organizacji imprez dla dzieci. Dla Twojej pociechy zorganizujemy urodziny.
- ...urodziny zorganizujemy w domu, ogrodzie, wynajętej sali lub restauracji,
- nasi specjaliści dobiorą gry i zabawy odpowiednio do wieku, płci i upodobań,
- możesz wybrać temat przewodni urodzin,
- do wspólnej zabawy zaprosimy clowna, żonglera, postacie z bajek,
- zapewnimy kolorowe dekoracje nawiązujące do tematu imprezy,
- przygotujemy kolorowe zaproszenia,
- zorganizujemy spotkania o charakterze zajęć plastycznych, muzycznych a także ruchowych,
- dla Twojej wygody zorganizujemy drobny poczęstunek lub catering,
- a fotograf pozwoli uwiecznić wesołe chwile...
 
Przyjęcia urodzinowe przygotowujemy w ramach programów:
 
PROGRAM „PLASTOBISIE”
Mamy przyjemność zaoferować Państwu fantastyczny program dziecięcy, organizowany w ramach pikników i zajęć grupowych. Program PLASTOBISIE jest ofertą wypełnioną atrakcjami, konkursami, zabawami plastycznymi i malarskimi. W ramach programu oferujemy Państwu: atrakcyjne konkursy, zabawy oraz wielkie malowanie z nagrodami dostosowane do wieku dzieci; prowadzenie zajęć animacyjnych przez PLASTOBISIA i jego pomocników; katering oraz transport /w razie potrzeby/; malowanie na papierze wielkoformatowym, w tym także malowanie rękoma; dyplomy uczestnictwa.

PROGRAM „PAN TEMACIK”

Spotkanie z Panem TEMACIKIEM jest ogromną frajdą. Opracowujemy zajęcia grupowe od podstaw i pomagamy je wdrażać. Błyskawicznie dostosowujemy je do zmieniającej się rzeczywistości, np. nastrojów dzieci. Każda grupa dzieci ma oddzielny scenariusz zajęć opracowany na podstawie wnikliwiej analizy potrzeb. Pan TEMACIK zorganizuje spotkanie z tematem jaki Państwo podacie, np. ekologicznym, bajkowym, edukacyjnym; na Państwa życzenie zaprosi gości, np. poetę, muzyka, ekologa, nauczyciela, postać bajkową lub filmową; przygotuje konkursy, gry i zabawy z nagrodami dotyczące tematu; rozkręci imprezę taneczną przy dźwiękach muzyki hinduskiej, meksykańskiej czy z innego kraju naszego globu; zorganizuje transport oraz katering; użyje najnowszych technik multimedialnych; dyplomy uczestnictwa.

PROGRAM „PIPI”
Och, to jest dziewczyna, postrzelona, romantyczna, pełna pomysłów i ogromnych wizji. Program PIPI to spotkanie z unikalną postacią filmową, która zorganizuje mnóstwo zabaw i konkursów detektywistycznych celem poszukiwania skarbu PIPI. Gdzieś koło lasu jest stodoła, a w niej ... .W ramach programu oferujemy Państwu: gry i zabawy z tajną nagrodą; zajęcia animacyjne rozwijające myślenie logiczne; piknik z kateringiem; transport; świetną zabawę przy muzyce dziecięcej; inne atrakcje; dyplomy uczestnictwa.

PROGRAM „SPORT TO ZDROWIE”

To hasło znane jest od wieków, jednak ma szczególne znaczenie jeśli chodzi o dzieci. Ruch, podskoki, zabawy ruchowe, aktywność ciała to najlepszy sposób na zdrowie i siłę naszych podopiecznych. W ramach programu: gry i zabawy ruchowe z nagrodami; piknik warzywny; zabawy ruchowe przy muzyce; zajęcia animacyjne; atrakcyjne konkursy, zabawy oraz wielkie malowanie z nagrodami; katering oraz transport /w razie potrzeby/; dyplomy uczestnictwa; inne atrakcje.


Ponadto w ramach zajęć grupowych zorganizujemy: dyskoteki, bale przebierańców; zabawy z balonami; malowanie kolorowych twarzy; festyny i pikniki rodzinne; zabawa bańkami mydlanymi; kąciki tematyczne. 


Technika: zorganizujemy transport wraz z ubezpieczeniem; nagłośnienie; oświetlenie; projekcie multimedialne /duży format filmu/
Katering: ciasta, ciasteczka, a nawet torty; zdrowa żywność; napoje gazowane, niegazowane, soki; gorące posiłki; przystawki; obiady dwudaniowe;

 
 

Designed by:
VPS hosting Joomla Templates
Web hosting services